Design Templates
قالب‌های گرافیکی

قالب‌های آماده گرافیکی، ابزارهای موثری در طراحی و تولید محتوا هستند که برای افراد و کسب‌وکارها بسیار مفیداند و میتوانید به کمک آنها به بهبود تجربه کاربردی و تبلیغات بپردازید. این قالب‌ها معمولاً در انواع مختلف ارائه می‌شوند، از جمله قالب‌های وب، قالب‌های متنوع برای رسانه‌های اجتماعی، قالب‌های پوستر و بروشور، و ...

کاتالوگ و بروشورهویت بصریفلایر تبلیغاتیآرشیو لوگو
ماکاپ هویت بصری Greenais - آرشیو خانه عکس و طرح

Advertising Pictures
تصاویر تبلیغاتی

تصاویر تبلیغاتی ابزاری بسیار قدرتمند در جذب نگاه و توجه مخاطبان به خدمات، محصولات و برند‌ها هستند. این تصاویر به واسطه ابعاد بصری و ارتباط سریعی که با مخاطبان برقرار می‌کنند، می‌توانند اطلاعات و احساسات را به یک شکل جذاب و مؤثر انتقال دهند. در واقع، تصاویر تبلیغاتی خوب می‌توانند یکی از المانهای مهم در موفقیت یک کمپین تبلیغاتی باشند.

مواد غذاییسلامت و بهداشتمعماری و دکوراسیونموسیقی و هنر
ماکاپ هویت بصری Greenais - آرشیو خانه عکس و طرح

Mockups
ماکاپ

ماکاپ‌ها (Mockups) ابزارهای مهم و پرکاربرد در دنیای طراحی و گرافیک هستند که به طراحان و حتی برنامه‌نویسان این امکان را می‌دهند تا طراحی‌ها و ایده‌های خود را به شکلی واقعی‌تر پرزنت کنند. ماکاپ‌ها ابزارهای اساسی در فرآیند طراحی و توسعه هستند که به بهبود ارتباطات، توسعه پروژه‌ها و ارتقاء تجربه کاربری کمک می‌کنند.

ست اداریلوگوبسته بندیکاتالوگ و بروشوربیلبورد
ماکاپ هویت بصری Greenais - آرشیو خانه عکس و طرح

Infographics
اینفوگرافیک

اطلاعات گرافیکی، یا به اختصار اینفوگرافیک، نوعی از تصاویر گرافیکی تعاملی هستند که اطلاعات و داده‌ها را به شکلی بصری و جذاب نمایش می‌دهند. این ابزارها با استفاده از ترکیب عکس‌ها، نمودارها، آیکون‌ها، و متن، به مخاطب این امکان را می‌دهند تا به راحتی مفاهیم پیچیده را درک کرده و ارتباطات خود را بهبود بخشند.

اینفوگرافیک
ماکاپ هویت بصری Greenais - آرشیو خانه عکس و طرح
Image
  • آرشیو قالب و تصاویر آماده گرافیکی رایگان
  • آرشیو قالب و تصاویر آماده گرافیکی رایگان

ماکاپ هویت بصری Greenais

فرمت : PSD (Photoshop)
لایسنس: استدیو خانه عکس و طرح

Brand Visual Identity Mockup
Format: Photoshop PSD / sRGB / Smart Object
Licence: Free / Public Domain

برای صاحبان بیزینس‌های کوچک، تولید ماکاپ محصولات، بخش مهمی از پروسه معرفی محصول و جذب سرمایه است. روش‌های زیادی برای تولید ماکاپ‌های (که اصطلاحا به آن موکاپ هم گفته میشود) باکیفیت وجود دارد.
شما نیز میتوانید در عرض مدت کوتاهی برای محصولات خود ماکاپ بسازید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.


راهنمای استفاده از ماکاپ دانلود رایگان

 ماکاپ هویت بصری برند - رایگان

ماکاپ رایگان طراحی ست اداری | هویت بصری سازمانی

داشتن یک راهنمای هویت بصری برند یا Visual Identity ، تضمین می‌کند که تمامی المانهای بصری شما، صرف‌نظر از این که در چه سالی و یا توسط چه مجموعه‌ای تولید می‌شوند، کاملا با هم یکپارچه باشند. به بیان دیگر، راهنمای استایل، حاوی تمامی اطلاعاتی است که برای ایجاد تمامی المانهای بصری مورد نیاز یک مجموعه، لازم و ضروری هستند.

اگر قصد دارید برای مجموعه خود یک وب‌سایت راه اندازی کنید، درباره شیوه تبلیغ کسب‌وکار خود تصمیم بگیرید و یا شکل و شمایل نامه‌های رسمی و غیر رسمی شرکت را طراحی کنید، در اختیار داشتن این سند بصری، روح تازه‌ای به تلاش‌های شما می‌بخشد.

پس، اگر راهنمای استایل یا برند بوک به این میزان مهم است، چرا همه مدیران برای ساخت آن دست به کار نمی‌شوند؟ بزرگترین دلیل، مسئله زمان است. این دست از تکنیک‌های برندینگ به تحقیق و بررسی احتیاج داشته و ایجاد آنها به صرف زمان و انرژی نیاز دارند.

اما تصور کنید از سوی دیگر، چقدر زمان لازم است برای این که به هر کدام از طراحان خود توضیح بدهید که همیشه در اطراف لوگوی برند، چند سانتی‌متر فضای خالی بگذارند!

Image
استدیو خانه عکس و طرح