ماکاپ رایگان طراحی ست اداری | هویت بصری سازمانی

داشتن یک راهنمای هویت بصری برند یا Visual Identity ، تضمین می‌کند که تمامی المانهای بصری شما، صرف‌نظر از این که در چه سالی و یا توسط چه مجموعه‌ای تولید می‌شوند، کاملا با هم یکپارچه باشند. به بیان دیگر، راهنمای استایل، حاوی تمامی اطلاعاتی است که برای ایجاد تمامی المانهای بصری مورد نیاز یک مجموعه، لازم و ضروری هستند.

اگر قصد دارید برای مجموعه خود یک وب‌سایت راه اندازی کنید، درباره شیوه تبلیغ کسب‌وکار خود تصمیم بگیرید و یا شکل و شمایل نامه‌های رسمی و غیر رسمی شرکت را طراحی کنید، در اختیار داشتن این سند بصری، روح تازه‌ای به تلاش‌های شما می‌بخشد.

پس، اگر راهنمای استایل یا برند بوک به این میزان مهم است، چرا همه مدیران برای ساخت آن دست به کار نمی‌شوند؟ بزرگترین دلیل، مسئله زمان است. این دست از تکنیک‌های برندینگ به تحقیق و بررسی احتیاج داشته و ایجاد آنها به صرف زمان و انرژی نیاز دارند.

اما تصور کنید از سوی دیگر، چقدر زمان لازم است برای این که به هر کدام از طراحان خود توضیح بدهید که همیشه در اطراف لوگوی برند، چند سانتی‌متر فضای خالی بگذارند!

ماکاپ هویت بصری Grande


فرمت فایل : PSD (Photoshop)
 برند: استدیو خانه عکس و طرح

Brand Visual Identity Mockup
Format: Photoshop PSD / sRGB / Smart Object
License: Free / Public Domain


برای صاحبان بیزینس‌های کوچک، تولید ماکاپ محصولات، بخش مهمی از پروسه معرفی محصول و جذب سرمایه است. روش‌های زیادی برای تولید ماکاپ‌های (که اصطلاحا به آن موکاپ هم گفته میشود) باکیفیت وجود دارد.
شما نیز میتوانید در عرض مدت کوتاهی برای محصولات خود ماکاپ بسازید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

This brand indentity template matches perfectly with companies or other events or promotional stuff.راهنمای استفاده از ماکاپ دانلود رایگان

تبلیغات صدای بلندتری به شما میدهد ـ ـ ـ

امروزه تمامی شرکت‌ها برای آنکه در عرصه رقابت و بازار باقی بمانند، باید قادر باشند خود را به‌خوبی معرفی کنند. تبلیفات موثرترین روش معرفی برندها و مجموعه‌ها است. ما نیز در کنار شما از مشاوره رایگان تا اجرا، سعی در بهبود این معرفی داریم.

استدیو خانه عکس و طرح
Back to top