قالب‌های آماده روزمه‌های شخصی و تجاری

رزومه سندی متنی است كه سوابق، ویژگی‌ها، مهارت‌ها و توانایی‌های شما را جهت دستیابی به جایگاهی شغلی و یا علمی در خود دارد. آن چه در تعریف رزومه بسیار اهمیت دارد خلاصه و كوتاه بودن آن است اما در عین حال میبایست تمام تجارب توانایی‌های شما را پوشش دهد. نوشتن رزومه نیازمند دقّت و مهارت خاصی است. چرا كه رزومه می تواند در جلب نظر موافق دیگران بسیار موثر باشد. در ویرایش رزومه این كه شما از چه كلمات و عباراتی بری توصیف و توضیح ویژگی‌های شخصی و یا کاری خود استفاده میکنید، بسیار مهم است.

رزومه‌های تحصیلی و شخصی معمولا ساده تر از رزومه‌های كاری هستند. موارد اصلی مندرج در این نوع رزومه‌ها شامل عناوین و مقاطع تحصیلی، محل تحصیل، معدل مقاطع تحصیلی، سال‌های تحصیل در هر مقطع، رتبه‌ها و امتیازات و درجات علمی كسب شده در دوران مختلف تحصیلی، مقامات كسب شده در المپیادها و جشنواره‌های علمی در سطوح شهر و استان و كشور و حتی بین الملل، مدارك و گواهی نامه‌های علمی و مهارتی در رشته تخصصی و نیز دانستن زبان خارجی است. این رزومه ها معمولا برای ورود به دوره‌های تحصیلی در دانشگاه‌های داخل و خارج كشور و یا ارتقای سطح علمی به سازمان‌ها و دانشگاه‌ها ارائه می شود. ممكن است بعد از ارسال رزومه از شخص شما جهت مصاحبه شفاهی و توضیح رزومه نیز دعوت كنند.

رزومه‌های كاری و تجاری، اغلب جهت دستیابی به شغل یا ارتقای شغلی و یا جهت معرفی كسب و کارها به یکدیگر B2B استفاده می‌شوند.

قالب آماده رزومه شخصی GraphicexPersonal Identity Template
Format: Adobe Illustrator EPS / sRGB / Vector
License: Free / Public Domain

انتخاب محصول و دانلود

SKU وکتور EPS

قالب آماده رزومه شخصی WebexPersonal Identity Template
Format: Adobe Illustrator EPS / sRGB / Vector
License: Free / Public Domain

انتخاب محصول و دانلود

SKU وکتور EPS

قالب آماده رزومه شخصی ProgreenPersonal Identity Template
Format: Adobe Indesign / sRGB / Vector base
License: Free / Public Domain

انتخاب محصول و دانلود

SKU Adobe Indesign

قالب آماده رزومه شخصی ProfolioPersonal Identity Template
Format: Adobe Photoshop PSD / sRGB / Smart Object
License: Free / Public Domain

انتخاب محصول و دانلود

SKU Adobe Photoshop

تبلیغات صدای بلندتری به شما میدهد ـ ـ ـ

امروزه تمامی شرکت‌ها برای آنکه در عرصه رقابت و بازار باقی بمانند، باید قادر باشند خود را به‌خوبی معرفی کنند. تبلیفات موثرترین روش معرفی برندها و مجموعه‌ها است. ما نیز در کنار شما از مشاوره رایگان تا اجرا، سعی در بهبود این معرفی داریم.

استدیو خانه عکس و طرح
Back to top