Design Templates
قالب‌های گرافیکی

قالب‌های آماده گرافیکی، ابزارهای موثری در طراحی و تولید محتوا هستند که برای افراد و کسب‌وکارها بسیار مفیداند و میتوانید به کمک آنها به بهبود تجربه کاربردی و تبلیغات بپردازید. این قالب‌ها معمولاً در انواع مختلف ارائه می‌شوند، از جمله قالب‌های وب، قالب‌های متنوع برای رسانه‌های اجتماعی، قالب‌های پوستر و بروشور، و ...

کاتالوگ و بروشورهویت بصریفلایر تبلیغاتیآرشیو لوگو
قالب آماده رزومه شخصی Progreen - آرشیو خانه عکس و طرح

Advertising Pictures
تصاویر تبلیغاتی

تصاویر تبلیغاتی ابزاری بسیار قدرتمند در جذب نگاه و توجه مخاطبان به خدمات، محصولات و برند‌ها هستند. این تصاویر به واسطه ابعاد بصری و ارتباط سریعی که با مخاطبان برقرار می‌کنند، می‌توانند اطلاعات و احساسات را به یک شکل جذاب و مؤثر انتقال دهند. در واقع، تصاویر تبلیغاتی خوب می‌توانند یکی از المانهای مهم در موفقیت یک کمپین تبلیغاتی باشند.

مواد غذاییسلامت و بهداشتمعماری و دکوراسیونموسیقی و هنر
قالب آماده رزومه شخصی Progreen - آرشیو خانه عکس و طرح

Mockups
ماکاپ

ماکاپ‌ها (Mockups) ابزارهای مهم و پرکاربرد در دنیای طراحی و گرافیک هستند که به طراحان و حتی برنامه‌نویسان این امکان را می‌دهند تا طراحی‌ها و ایده‌های خود را به شکلی واقعی‌تر پرزنت کنند. ماکاپ‌ها ابزارهای اساسی در فرآیند طراحی و توسعه هستند که به بهبود ارتباطات، توسعه پروژه‌ها و ارتقاء تجربه کاربری کمک می‌کنند.

ست اداریلوگوبسته بندیکاتالوگ و بروشوربیلبورد
قالب آماده رزومه شخصی Progreen - آرشیو خانه عکس و طرح

Infographics
اینفوگرافیک

اطلاعات گرافیکی، یا به اختصار اینفوگرافیک، نوعی از تصاویر گرافیکی تعاملی هستند که اطلاعات و داده‌ها را به شکلی بصری و جذاب نمایش می‌دهند. این ابزارها با استفاده از ترکیب عکس‌ها، نمودارها، آیکون‌ها، و متن، به مخاطب این امکان را می‌دهند تا به راحتی مفاهیم پیچیده را درک کرده و ارتباطات خود را بهبود بخشند.

اینفوگرافیک
قالب آماده رزومه شخصی Progreen - آرشیو خانه عکس و طرح
Image
  • آرشیو قالب و تصاویر آماده گرافیکی رایگان
  • آرشیو قالب و تصاویر آماده گرافیکی رایگان

قالب آماده رزومه شخصی Progreen

فرمت : Adobe Indesign
لایسنس: استدیو خانه عکس و طرح

Personal Identity Template
Format: Adobe Indesign / sRGB / Vector base
Licence: Free / Public Domain

یکی از ضروری‌ترین تکنیک‌های برندینگ که هر کسب‌وکاری باید از آن بهره بگیرد، داشتن راهنمای ساختار بصری برند است که بسیاری مجموعه‌ها درباره این بحث مهم و تاثیرگذار اطلاعات اندکی دارند.

دانلود رایگان

 قالب آماده رزومه شخصی - رایگان

قالب‌های آماده روزمه‌های شخصی و تجاری

رزومه سندی متنی است كه سوابق، ویژگی‌ها، مهارت‌ها و توانایی‌های شما را جهت دستیابی به جایگاهی شغلی و یا علمی در خود دارد. آن چه در تعریف رزومه بسیار اهمیت دارد خلاصه و كوتاه بودن آن است اما در عین حال میبایست تمام تجارب توانایی‌های شما را پوشش دهد. نوشتن رزومه نیازمند دقّت و مهارت خاصی است. چرا كه رزومه می تواند در جلب نظر موافق دیگران بسیار موثر باشد. در ویرایش رزومه این كه شما از چه كلمات و عباراتی بری توصیف و توضیح ویژگی‌های شخصی و یا کاری خود استفاده میکنید، بسیار مهم است.

رزومه‌های تحصیلی و شخصی معمولا ساده تر از رزومه‌های كاری هستند. موارد اصلی مندرج در این نوع رزومه‌ها شامل عناوین و مقاطع تحصیلی، محل تحصیل، معدل مقاطع تحصیلی، سال‌های تحصیل در هر مقطع، رتبه‌ها و امتیازات و درجات علمی كسب شده در دوران مختلف تحصیلی، مقامات كسب شده در المپیادها و جشنواره‌های علمی در سطوح شهر و استان و كشور و حتی بین الملل، مدارك و گواهی نامه‌های علمی و مهارتی در رشته تخصصی و نیز دانستن زبان خارجی است. این رزومه ها معمولا برای ورود به دوره‌های تحصیلی در دانشگاه‌های داخل و خارج كشور و یا ارتقای سطح علمی به سازمان‌ها و دانشگاه‌ها ارائه می شود. ممكن است بعد از ارسال رزومه از شخص شما جهت مصاحبه شفاهی و توضیح رزومه نیز دعوت كنند.

رزومه‌های كاری و تجاری، اغلب جهت دستیابی به شغل یا ارتقای شغلی و یا جهت معرفی كسب و کارها به یکدیگر B2B استفاده می‌شوند.

Image
استدیو خانه عکس و طرح