ماکاپ | موکاپ رایگان تبلیغاتی

ماکاپ یا پیکرنما (Mockup)، قالب‌های گرافیکی آماده‌ای هستند در موضوعات مختلف که می‌توان در امور تبلیغاتی به بهترین شکل ممکن از آن‌ها استفاده کرد. طراحان می‌توانند به کمک ماکاپ، طرح‌های اولیهٔ خود را قبل از اجرا در قالب اصلی مشاهده کنند، یا از آن به‌عنوان یک فایل گرافیکی در پروژه‌های طراحی خود استفاده نمایند.
ماکاپ‌ها در زمینه‌های متنوعی مانند بسته بندی محصولات، طراحی هویت سازمانی، لوگو، پرچم، بیلبورد، پوستر، کاتالوگ و بروشور و … استفاده می‌شوند و این بدان معناست که در هر یک از موضوعات یادشده می‌توانید با تهیه و ارائهٔ این پیش‌نمایش‌های دیجیتال، مخاطبین را در تجسم صورت نهایی کار یاری کنید.

ماکاپ پوشاک Greenscarve


فرمت فایل : PSD (Photoshop)
 برند: استدیو خانه عکس و طرح

Clothing & Accessories Mockup
Format: Photoshop PSD / sRGB / Smart Object
License: Free / Public Domain


برای صاحبان بیزینس‌های کوچک، تولید ماکاپ محصولات، بخش مهمی از پروسه معرفی محصول و جذب سرمایه است. روش‌های زیادی برای تولید ماکاپ‌های (که اصطلاحا به آن موکاپ هم گفته میشود) باکیفیت وجود دارد.
شما نیز میتوانید در عرض مدت کوتاهی برای محصولات خود ماکاپ بسازید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

This brand indentity template matches perfectly with companies or other events or promotional stuff.راهنمای استفاده از ماکاپ دانلود رایگان

تبلیغات صدای بلندتری به شما میدهد ـ ـ ـ

امروزه تمامی شرکت‌ها برای آنکه در عرصه رقابت و بازار باقی بمانند، باید قادر باشند خود را به‌خوبی معرفی کنند. تبلیفات موثرترین روش معرفی برندها و مجموعه‌ها است. ما نیز در کنار شما از مشاوره رایگان تا اجرا، سعی در بهبود این معرفی داریم.

استدیو خانه عکس و طرح
Back to top