با توجه به افزایش استقبال کسب و کارها از تیزر موشن گرافیک احتمالا شما نیز به دنبال استفاده از این آثار در تجارت خود هستید. باید بدانید که این تیزرها به بهترین شکل ممکن پیام کسب و کار شما را به مخاطب انتقال می‌دهند. با استفاده از این ویدیو‌های کوتاه و جذاب داستان میتوانید برند خود را روایت کرده یا محصولی را به جامعه بزرگی از مشتریان خود معرفی کنید.

به یاد داشته باشید کاربرد تیزر موشن گرافیک راه هوشمندانه‌ای برای انتقال اهداف و افکار شما است. خلاقیت تنها عامل محدودکننده شما است. بنابراین هر آنچه که تصور می‌کنید را در جهان پیرامون خود پیاده کنید و منتظر دریافت بازخورد نظرات مخاطبان برند خود باشید.

معرفی برند

اگر به دنبال ابزاری برای معرفی برند خود هستید، باید بدانید که تیزر موشن گرافیکی درست همان ابزاری است که به آن نیاز خواهید داشت. نتیجه نهایی واقعا اغواکننده است. مخاطبان امروزی شیفته تماشای ویدئو‌ها هستند و از دیدن تصاویری که با دقت و ظرافت تمام خلق شده‌اند به وجد می‌آیند.
بنابراین تیزرهای موشن گرافیک یکی از بهترین گزینههایی به شمار می‌روند که در معرفی برند و تجارت شما سودمند خواهد بود. با استفاده از این اثر هنری در کنار استفاده از تصویرسازی‌های چشم نواز ساختار کلی برند خود را به نمایش بگذارید.

به یاد داشته باشید که این کار تا حد زیادی شما را در ادامه روند کسب و کار یاری خواهد کرد. هر تجارتی با استفاده از قواعد، ساختارها و رنگ‌های متفاوتی پیش می‌رود‌.

برند شما در رقابت با دیگر برندهای موجود در بازار به فعالیت خود ادامه می‌دهد. باید بدانید که در دنیایی که تنوع استفاده از ابزارهای متفاوت برای تبلیغات تا این اندازه زیاد شده‌است، باید به دنبال راه‌های متفاوتی باشید. تیزر موشن گرافیک یکی از این راه‌های متفاوتی است که شما را در این راه یاری می‌کند. با استفاده از این تیزرها ظاهر برند خود را به شکل متفاوت و بسیار جذاب با مخاطبان خود در میان بگذارید و برای همیشه در ذهن آنها ماندگار شوید.


کاربرد تیزر موشن گرافیک

داستانی را با مشتری در میان گذارید

آیا مفهومی در کسب وکار شما وجود دارد که برای مخاطبان شما ناشناس باقی مانده باشد؟ در این صورت با استفاده از تیزر موشن گرافیک این ابهام را برای همیشه رفع کنید.

به عنوان مثال فرض کنید که مشتریان همراه شما در مورد نحوه خرید و ارسال مرسولات خود سوالاتی را از تیم پشتیبانی شما می‌پرسند. در این صورت باید بدانید که وقت آن رسیده‌است که با طراحی یک تیزر موشن گرافیک هوشمندانه یک‌بار برای همیشه به این سوالات پاسخ دهید. کاربرد تیزر موشن گرافیک در این زمینه منجر به شفاف شدن موضوع برای مخاطب می‌شود.

روی خلق یک ویدئوی منحصر به فرد متمرکز شوید و موضوع مورد نظر را انتقال دهید. از این گذشته اگر قصد دارید رابطه بهتری با مشتریان خود ایجاد کنید و آنها را در جریان نحوه انجام کارها و شروع کسب و کار خود قرار دهید، با طراحی یک تیزر موشن گرافیکی داستان راه‌اندازی کسب و کار خود را با مخاطبان برند خود به اشتراک بگذارید. به این ترتیب همزمان با جلب توجه مخاطبان، رابطه نزدیک‌تر و صمیمانه‌تری را نیز با آنها ایجاد خواهید کرد.

محصولات خود را به نمایش بگذارید

همان‌طور که می‌دانید که یکی از اصلی‌ترین عملکردهای تیزر موشن گرافیک استفاده از داستان‌سرایی است. در واقع ممکن است داستانی که برای طراحی تیزر موشن گرافیک خود در نظر گرفته‌اید تنها چند جمله باشد. اما این چند جمله در کنار تصاویر، رنگ‌ها، افکت‌های صوتی و صداگذاری تاثیرات بسیار سودمندی را از خود برجای می‌گذارند.

حال تصور کنید که داستانی که در پس زمینه تیزر موشن گرافیکی در جریان است، ویژگی‌ها و خصوصیات یکی از محصولات پرفروش سایت شما را بازگو کند. در این صورت در کم‌ترین زمان ممکن اطلاعاتی را در اختیار مشتری قرار داده‌اید که شاید در یک مقاله ۱۵۰۰ کلمه‌ای نیز گنجانده نمی‌شد.

تیزر موشن گرافیکی ابزار بسیار خوبی برای معرفی محصولات و خدمات شما است. با ترکیب رنگ‌هایی که در برند شما به کار رفته می‌شود یا یک صداگذاری هوشمندانه محصول یا خدمات مورد نظر را به شیوه‌ای نو و متفاوت با مشتریان خود به اشتراک بگذارید. در واقع زمانی از مشاهده کاربرد تیزر موشن گرافیک شگفت‌زده خواهید شد که ببینید چگونه می‌توانید با استفاده از این تیزرها نحوه عملکرد یک دستگاه یا تأمین خدمات را منتقل کنید.

· اگر محصول یا خدماتی را در اختیار مشتریان می‌گذارید که تاکنون نظیر آنها در بازار دیده نشده است؛
· اگر به دنبال شفاف‌سازی زاویه‌های پنهان یک محصول هستید؛
· اگر همه کاربران با نحوه صحیح استفاده از محصول یا خدمات مورد نظر آشنا نیستند؛

باید کاربرد تیزر موشن گرافیک را در این زمینه تجربه کنید. مخاطب در کمتر از چند ثانیه اطلاعات زیادی درباره ساز و کار محصول یا خدمات مورد نظر به دست خواهد آورد. به این ترتیب شما در کنار یک تأمین‌کننده قابل اعتماد به یک منبع اطلاعاتی موثق نیز بدل می‌شوید که معتبرترین اطلاعات را درباره نیازهای روز مشتریان در اختیار آنها قرار می‌دهد. جالب است بدانید که استفاده از چنین تیزرهایی سبب می شود که میزان فروش کسب و کارها تا ۲۰ درصد افزایش پیدا کند.
آموزش دهید

همان‌طور که در بخش قبل نیز اشاره کردیم یکی از اقداماتی که درجه اعتبار کسب و کار شما را بهبود می‌بخشد ارائه اطلاعات موثق است. به یاد داشته باشید که مادامی که این عنصر ارزشمند را به مخاطب خود می‌آموزید جایگاه ویژه ای در زندگی او خواهید داشت و او همواره برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصولات به سایت شما مراجعه خواهد کرد.

کاربرد تیزر موشن گرافیک برای آموزش یک مبحث خاص در شبکه‌های اجتماعی نیز راه بسیار هوشمندانه‌ای است. مخاطبان از مشاهده چنین محتواهایی در شبکه‌های اجتماعی شگفت‌زده می‌شوند و شما در کم‌ترین زمان ممکن و به بهترین شکل توجه آنها را به خود جلب می‌کنید.

ویدئو‌های متفاوتی را ایجاد کنید

امروزه همه کسب و کارها از ویدئو‌ها برای انتقال مفاهیم مورد نظر خود استفاده می‌کنند. به یاد داشته باشید که تنها تولید ویدئو در این حالت پاسخگوی نیازهای شما نخواهد بود. باید به دنبال یافتن رسانه و راه متفاوت باشید. موشن گرافیک به شما اجازه می‌دهد که مفهومی نو را به شیوه‌ای نوین به دیگران معرفی کنید. همین تفاوت محبوبیت

آیکون‌های ممتاز را ایجاد کنید

آیا تاکنون آیکون‌هایی را دیده‌اید که زمانی که نشان‌گر را روی آنها می‌گیرید، شروع به حرکت می‌کنند؟
این آیکون‌ها بی‌نهایت جذاب هستند. امروز استفاده از ویدیو‌های جذاب در تصویر ویدئویی با استقبال زیادی روبه‌رو شده‌است. بکارگیری تیزر موشن گرافیک به شما اجازه می‌دهد که آیکون‌های متفاوتی را ایجاد کنید و بدون استفاده از ویدئوهایی با حجم‌های بالا که سرعت بارگذاری سایت را کاهش می‌دهند بر زیبایی بصری سایت بیفزایید.

لوگو، نماد و شعارها

لوگو تصویر برند شما است. بنابراین باید بدانید که چگونه و به چه شکلی باید از آن استفاده کنید. این نکته را باید داشته باشید که یکی از موارد کاربرد تیزر موشن گرافیک ایجاد تصویر لوگویی است که کاملا متحرک باشد.
یک لوگوی متحرک داستان برند شما را روایت می‌کند و در یک نگاه به مخاطب نشان می‌دهد که شما در چه حوزه‌ای فعال هستید. به این ترتیب با نشان دادن بخش‌های جذاب کسب و کار خود مخاطب را یک گام به خود نزدیک کنید.

گیفت بسازید

این روزها همه ما حداقل یک گیف محبوب را می‌شناسیم که هرگز از تماشای آن خسته نمی‌شویم. اگرچه همه گیف‌ها با استفاده از موشن گرافیک ساخته نمی‌شوند اما این امکان وجود دارد که از موشن گرافیک برای ساخت تیزرهای خود استفاده کنید.

کاربرد تیزر موشن گرافیک در بخش‌های متفاوتی از کسب و کار شما معجزه می‌آفریند. به یاد داشته باشید که در دنیای امروز استفاده هوشمندانه از تیزر موشن گرافیک تا حد زیادی بر میزان جذابیت و مقبولیت کسب‌و کار شما می‌افزاید. اگر به اهمیت این تیزرهای جذاب پی برده‌اید، دست به‌کار شوید و اعضای تیم طراحی را گرد هم آورید. ایده‌های خود را به حقیقت تبدیل کنید.

با مطالعه در مورد کاربرد تیزر موشن گرافیک و موارد استفاده از این اثر کسب و کار خود را متحول کنید. پیام برند خود را به دیگران منتقل کنید و رابطه مستحکم‌تری را با مخاطبان کسب و کار خود ایجاد کنید. در برخی از مواقع استفاده از یک تصویر ویدئویی به مراتب اثرگذارتر خواهد بود.

آنچه در یک تیزر موشن گرافیک به مخاطبان خود نشان می‌دهید در هزاران کلمه نیز قابل توصیف نیست. بنابراین با استفاده درست از تیزر موشن گرافیک بیاموزید که چگونه در کمترین زمان و با حداقل امکانات توجه مخاطب را به خود جلب کنید و برای همیشه در ذهن او جاویدان شوید. مشتریان هرگز داستانی که در قالب تیزر موشن گرافیکی برای آنها نقل کرده‌اید را فراموش نمی‌کنند و کسب و کار شما را به دیگران نیز معرفی خواهد کرد.