خانه عکس و طرح در یک نگاه

تأسیس در سال ۱۳۸۹ به عنوان شرکت تبلیغاتی
ارائه‌ی خدمات کامل تبلیغاتی و بازاریابی از جمله طراحی کمپین، تحقیقات بازاریابی، اجرای تبلیغات رسانه‌ای و محیطی
تدوین کمپین‌های خلاقانه تبلیغاتی و اجرای آن‌ها در رسانه‌های مختلف

پیش از تاسیس استدیو خانه عکس و طرح دو شرکت مجزا ( شرکت گام بعدی | تاسیس ١٣٧٣ و کانون آگهی و تبلیغاتی ستاره | تاسیس ١٣٨٤ ) با دو هدف و رویکرد متفاوت فعالیت داشتند. یکی در زمینه بازاریابی و برندینگ و دیگری در حوزه‌ی تبلیغات و گرافیک. تلفیق این دوشرکت باعث برتری در خدمات و محصولاتشان گردید و در نهایت منجر به تولد استدیو خانه عکس و طرح شد.

ارزش‌ها

خلاقیت پیوسته
کار گروهی به‌همراه سخت کوشی و نشاط
عشق ورزیدن به کار
احترام به حقوق مشتریان و ارائه خدمات تبلیغاتی و مشاوره‌ای شایسته که فراتر از انتظارات ایشان باشد

چشم‌اندازها

مبدل شدن به یک آژانس تبلیغاتی، بازاریابی و برندینگ ایده‌آل در کشور با استانداردهای بین‌المللی
خلق ایده‌های نو و جذاب و اجرای با کیفیت و منحصر بفرد
استفاده از برترین تکنولوژی‌ها به منظور گسترش موثر نام مشتریان در بازار رقابت

رسانه‌ها

جهان تبلیغات عرصه‌ایست برای شرکت‌های تبلیغاتی تا نام و پیام‌هایی را منتشر کنند که اثر شایسته‌ای بر مجموعه خود داشته و آنها را به بهترین نحو معرفی نماید. از این رو وظیفه‌ای که میبایست انجام شود تشخیص زنجیره‌ی ارزش است و این که چه سهمی از اقتصاد را به خود اختصاص می‌دهد.

استـراتژی‌

ارائه‌ی خدمات بازاریابی و تبلیغات اثربخش در راستای اهداف استراتژیک مشتریان و تحقیق در بازار و به کار بردن ایده‌های درخشان و خلاقانه به منظور پیشرفت صنایع
ایجاد روابط پایدار دوطرفه بر پایه‌ی مشارکت، مسئولیت‌پذیری، پایبندی به تعهدات و درک متقابل

برندینگ

موفقیت یک محصول، تجارت، سازمان، و حتی یک شهر به منحصر به فرد بودن آن‌است. به یک کمپانی موفق نگاه کنید، خواهیددید گوشه‌ای از ذهن مخاطب را اشغال کرده‌‌اند و نامشان را به شکلی مثبت از سایر رقبا و متمایز جلوه می‌دهند. برندینگ همان گوشه اشغال شده و در واقع تأثیری به یاد ماندنی است که می تواند فراتر از بازاریابی عمل نماید.

خدمات مشاوره‌ای

ستراتژی بازاریابی از المان‌های مرتبط به هم تشکیل شده‌است. اولین و مهمترین آن، انتخاب بازار یا محصول است. محصولی که دارای مزایای بیشتری باشد از جانب خریدار برگزیده خواهد شد. مزایای محصول شامل موارد مختلفی از جمله کیفیت، طمع و ... است، ارزش برند در قابل اطمینان و در دسترس بودن است.

ادعا نمي‌كنيم كه بهترين خدمات را ما ارائه مي‌دهيم، با اين وجود به انتخاب شما احترام مي‌گذاريم و در جهت جلب رضايت و اعتماد شما تمامي سعيمان را به كار مي‌بنديم.

استدیو خانه عکس و طرح

Art an expression of the Loard's Beauty