Design Templates
قالب‌های گرافیکی

قالب‌های آماده گرافیکی، ابزارهای موثری در طراحی و تولید محتوا هستند که برای افراد و کسب‌وکارها بسیار مفیداند و میتوانید به کمک آنها به بهبود تجربه کاربردی و تبلیغات بپردازید. این قالب‌ها معمولاً در انواع مختلف ارائه می‌شوند، از جمله قالب‌های وب، قالب‌های متنوع برای رسانه‌های اجتماعی، قالب‌های پوستر و بروشور، و ...

کاتالوگ و بروشورهویت بصریفلایر تبلیغاتیآرشیو لوگو
ماکاپ رایگان لوگو و آرم Mainly - آرشیو خانه عکس و طرح

Advertising Pictures
تصاویر تبلیغاتی

تصاویر تبلیغاتی ابزاری بسیار قدرتمند در جذب نگاه و توجه مخاطبان به خدمات، محصولات و برند‌ها هستند. این تصاویر به واسطه ابعاد بصری و ارتباط سریعی که با مخاطبان برقرار می‌کنند، می‌توانند اطلاعات و احساسات را به یک شکل جذاب و مؤثر انتقال دهند. در واقع، تصاویر تبلیغاتی خوب می‌توانند یکی از المانهای مهم در موفقیت یک کمپین تبلیغاتی باشند.

مواد غذاییسلامت و بهداشتمعماری و دکوراسیونموسیقی و هنر
ماکاپ رایگان لوگو و آرم Mainly - آرشیو خانه عکس و طرح

Mockups
ماکاپ

ماکاپ‌ها (Mockups) ابزارهای مهم و پرکاربرد در دنیای طراحی و گرافیک هستند که به طراحان و حتی برنامه‌نویسان این امکان را می‌دهند تا طراحی‌ها و ایده‌های خود را به شکلی واقعی‌تر پرزنت کنند. ماکاپ‌ها ابزارهای اساسی در فرآیند طراحی و توسعه هستند که به بهبود ارتباطات، توسعه پروژه‌ها و ارتقاء تجربه کاربری کمک می‌کنند.

ست اداریلوگوبسته بندیکاتالوگ و بروشوربیلبورد
ماکاپ رایگان لوگو و آرم Mainly - آرشیو خانه عکس و طرح

Infographics
اینفوگرافیک

اطلاعات گرافیکی، یا به اختصار اینفوگرافیک، نوعی از تصاویر گرافیکی تعاملی هستند که اطلاعات و داده‌ها را به شکلی بصری و جذاب نمایش می‌دهند. این ابزارها با استفاده از ترکیب عکس‌ها، نمودارها، آیکون‌ها، و متن، به مخاطب این امکان را می‌دهند تا به راحتی مفاهیم پیچیده را درک کرده و ارتباطات خود را بهبود بخشند.

اینفوگرافیک
ماکاپ رایگان لوگو و آرم Mainly - آرشیو خانه عکس و طرح
Image
  • آرشیو قالب و تصاویر آماده گرافیکی رایگان
  • آرشیو قالب و تصاویر آماده گرافیکی رایگان

ماکاپ لوگو و آرم Mainly

فرمت : PSD (Photoshop)
لایسنس: استدیو خانه عکس و طرح

Logo & Branding Mockup
Format: Photoshop PSD / sRGB / Smart Object
Licence: Free / Public Domain

برای صاحبان بیزینس‌های کوچک، تولید ماکاپ محصولات، بخش مهمی از پروسه معرفی محصول و جذب سرمایه است. روش‌های زیادی برای تولید ماکاپ‌های (که اصطلاحا به آن موکاپ هم گفته میشود) باکیفیت وجود دارد.
شما نیز میتوانید در عرض مدت کوتاهی برای محصولات خود ماکاپ بسازید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

This brand indentity template matches perfectly with companies or other events or promotional stuff.

راهنمای استفاده از ماکاپ دانلود رایگان

 ماک آپ لوگو و آرم - رایگان
  •  ماک آپ لوگو و آرم - رایگان
  •  ماک آپ لوگو و آرم - رایگان
  •  ماک آپ لوگو و آرم - رایگان
  •  ماک آپ لوگو و آرم - رایگان

ماکاپ رایگان لوگو و آرم | نشان‌های تجاری

مهم‌ترین وظیفه یک لوگو آن است که تجارت شما را به کامل‌ترین شکل ممکن نمایش دهد، پس مشتریان هدف، تنها در صورتی پیام شما را دریافت می‌کنند که لوگوی کمپانی، به‌خوبی کسب‌وکار، ارزش‌ها و ویژگی‌های آن را منعکس کند. در این زمینه، همخوانی رنگ‌ها، المانهای تصویری لوگو و فونت با اهداف شرکت از اهمیت زیادی برخوردارند. از یاد نبرید که هویت برند شما در یک بازار رقابتی ساخته می‌شود، تنها و تنها اگر لوگوی شرکت، با تجارت آن کاملا مطابق باشد.

یک نکته اساسی در طراحی لوگو اطمینان از اثربخشی آن در ورژن‌های بدون رنگ و سیاه‌وسفید است. به‌خاطر داشته باشید که موقعیت‌های زیادی وجود دارند که ممکن است لوگوی شما را به صورت بی‌رنگ نمایش دهند مثل ظاهر شدن لوگو در تبلیغات روزنامه‌ها. پس بیاد داشته باشید، اگر حذف شدن رنگ از لوگو، میزان اثرگذاری آن را کاهش می‌دهد، بهتر است در طراحی آن تجدیدنظر کنید!

Image
استدیو خانه عکس و طرح