آرشیو رایگان لوگو و آرم

اگر از یک طراح لوگو حرفه ای و یا هر طراحی گرافیکی دیگری راز کارش را سوال کنید، این جمله را به شما خواهد گفت که زیبایی در سادگی است. در واقع، افراد حرفه‌ای تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیرند تا یک لوگو را به ساده‌ترین شکل ممکن طراحی کنند. یک لوگو مینیمال، ذهن مخاطب را مغشوش نکرده و به‌خوبی در خاطر می‌ماند. بنابراین، در زمان ساخت لوگو از یک یا دو رنگ، فونت یا هر المان دیگری استفاده کنید و نه بیشتر! به خاطر داشته باشید که مخاطبین، میبایست پیام لوگوی شما را با نخستین نگاه کوتاه، متوجه شوند.

لوگو یک نماد یا طرحی است که برای شناسایی یک شرکت، برند، سازمان و یا محصولات، خدمات، کارمندان و... استفاده می‌شود. لوگو مولفه یادآوری برند شما در بین برندهای مختلف و رقبا است. لوگوی شما همچنین می‌تواند فرصتی برای بیان یک بیانیه در مورد سازمان شما باشد. در نتیجه طراحی لوگو استاندارد از اصول مهم هر کسب و کاری است.

یک آرم یا لوگوی اصولی می‌تواند هزاران حرف و سخن را به تنهایی بیان کند، البته خوب است که بدانید که لوگو همه چیزی نیست که شما برای معرفی برند و شرکت خود نیاز دارید ولی المانی حیاتی در کسب و کار شماست.

لوگو شرکت‌های هواپیمایی ایرانی


فرمت فایل : وکتور eps
 برند: استدیو خانه عکس و طرح

Iranian Airlines Logo Archive
Format: Adobe Illustrator EPS / sRGB / Raster
License: Free / Public Domain


فایل وکتور لایه باز رایگان شرکت‌های هواپیمایی ایرانی، ویژه طراحان گرافیک و کانون های تبلیغاتی و ... آرشیو لوگو شرکت های هواپیمایی | خطوط هواپیمایی ایران شامل:
لوگو وکتور ایران ایر (هما)، لوگو وکتور هواپیمایی ماهان، لوگو وکتور آسمان، لوگو وکتور قشم ایر، لوگو هواپیمایی زاگرس (Raster)، لوگو هواپیمایی ایران ایر تور (Raster)، لوگو هواپیمایی آتا (Raster)، لوگو هواپیمایی اترک (Raster)، لوگو وکتور هواپیمایی کاسپین، لوگو هواپیمایی معراج (Raster)، لوگو وکتور هواپیمایی شرکت نفت، لوگو وکتور هواپیمایی کیش، لوگو وکتور هواپیمایی تاباندانلود رایگان

تبلیغات صدای بلندتری به شما میدهد ـ ـ ـ

امروزه تمامی شرکت‌ها برای آنکه در عرصه رقابت و بازار باقی بمانند، باید قادر باشند خود را به‌خوبی معرفی کنند. تبلیفات موثرترین روش معرفی برندها و مجموعه‌ها است. ما نیز در کنار شما از مشاوره رایگان تا اجرا، سعی در بهبود این معرفی داریم.

استدیو خانه عکس و طرح
Back to top