قالب‌های آماده طراحی اینفوگرافیک

فرقی نمی‌کند که در چه حوزه‌ای فعالیت می‌کنید یا چه برندی دارید،خواه شرکتی باشید که به دنبال جذب سرمایه یا برقراری ارتباط با سرمایه‌گذاران مورد ‌نیاز خود است، خواه مربی یا معلمی که می‌خواهد موضوعی را به بهترین شکل به شاگردان خود ارائه دهد. در همه این موارد به روشی نیاز دارید تا بتوانید حجم زیادی از اطلاعات را به صورت ساده، جذاب و آموزنده به مخاطبانتان ارائه دهید.

کاربردهای اینفوگرافیک به یک مورد خاص محدود نمی‌شود و می‌تواند طیف وسیعی از حوزه‌ها، از تکنولوژی گرفته تا پزشکی و آموزش را پوشش دهد. اینفوگرافیک‌ها به منظور جلب توجه و آگاهی مخاطبان، اطلاعات را به روشی جذاب و با گرافیکی ساده ارائه می‌کنند. بهترین طراحان اینفوگرافیک از اصول اساسی طراحی برای نمایش اطلاعات ارائه شده و دسترسی راحت‌تر آن برای مخاطبان بیشتر و یا هدف قرار دادن مخاطبان خاص استفاده می‌کنند.
اما کدام یک از انواع اینفوگرافیک از همه بهتر است؟ در یک جمله، چیزی به نام بهترین اینفوگرافیک وجود ندارد و همه چیز به هدف و چگونگی طراحی اینفوگرافیک مورد نظر مربوط است.

قالب آماده اینفوگرافیک Creative


فرمت فایل : eps وکتور
 برند: استدیو خانه عکس و طرح

Infographic Template
Format: Illustrator EPS / sRGB / Vector
License: Free / Public Domain


کاربردهای اینفوگرافیک به یک موضوع یا مساله خاص محدود نمی‌شود و در صورتی که الگوی مناسب با هدفتان را انتخاب کنید می‌توایند در کوتاه‌ترین زمان، بیشترین اطلاعات را به مخاطبانتان ارائه کنید. توجه داشته باشید هدف اصلی یک اینفوگرافیک برقراری بیشترین تعامل با افراد مختلف است، پس سعی کنید تا اینفوگرافیکی اصولی، جذاب و خلاقانه ایجاد کنید.دانلود رایگان

تبلیغات صدای بلندتری به شما میدهد ـ ـ ـ

امروزه تمامی شرکت‌ها برای آنکه در عرصه رقابت و بازار باقی بمانند، باید قادر باشند خود را به‌خوبی معرفی کنند. تبلیفات موثرترین روش معرفی برندها و مجموعه‌ها است. ما نیز در کنار شما از مشاوره رایگان تا اجرا، سعی در بهبود این معرفی داریم.

استدیو خانه عکس و طرح
Back to top