قالب‌های آماده طراحی کاتالوگ و بروشور

شیوه‌ی سنتی کاتالوگ‌های فیزیکی (پرینت شده و کاغذی) همچنان به دلیل قابل‌لمس بودنشان طرفداران بسیاری دارد. بااین‌حال، طراحی کاتالوگ دیجیتال امروزه به روشی پرطرفدار تبدیل شده و شرکت‌ها و برندهای مختلفی با استفاده از آن‌ها محصولات و خدمات خود را معرفی می‌کنند. اما مزیت مهمی که کاتالوگ‌های دیجیتالی دارند، کانال‌ها و بسترهای پخش آن‌هاست. درواقع، با انتشار کاتالوگ دیجیتال در کانال‌ها، وب سایت‌ها و کمپین‌های تبلیغاتی متفاوت، می‌توان از حجم مخاطبان بیشتری استفاده نمود.

کاتالوگ محصولی است که از بسیاری جهات دارای تشابه‌های قابل توجه با بروشور است. ولی عمده تفاوت آن با بروشور در چگونگی معرفی موضوع است. موضوع در کاتالوگ بصورت فهرست وار معرفی می‌شود. به عبارت دیگر، در کاتالوگ تنها فهرستی معمولاً مختصر از موضوع را ارائه می‌شود، در حالی که در بروشور مطلب بطور مفصل و دقیق طرح میگردد. این تفاوت کلیدی می تواند تعیین کننده قالب طراحی کاتالوگ نیز باشد.

قالب کاتالوگ عمودی Corporate


فرمت فایل : Adobe Indesign
 برند: استدیو خانه عکس و طرح

Size : A4, 8.27×11.69 inches (210×297 mm)
Bleed: 0.125 Inches
Ready to Print CMYK
100% Vector Easy to edit and change colors from the Swatches Panel


کاتالوگ‌ها اصلیترین جزء استراتژی تبلیغات و برندینگ هستند. هدف از ارائه کاتالوگ معرفی محصولات و یا خدمات یک برند به مخاطبان است.
درواقع، کاتالوگ‌ها این امکان را برای مخاطبین فراهم می‌کنند که بتوانند به‌راحتی با انواع محصولات و پیشنهادات آشنا شوند.


This magazine matches perfectly with companies or other events or promotional stuff.


دانلود رایگان فایل راهنما | اطلاعات تکمیلی

تبلیغات صدای بلندتری به شما میدهد ـ ـ ـ

امروزه تمامی شرکت‌ها برای آنکه در عرصه رقابت و بازار باقی بمانند، باید قادر باشند خود را به‌خوبی معرفی کنند. تبلیفات موثرترین روش معرفی برندها و مجموعه‌ها است. ما نیز در کنار شما از مشاوره رایگان تا اجرا، سعی در بهبود این معرفی داریم.

استدیو خانه عکس و طرح
Back to top