Services

خدماتـــ استدیو

با گوشه نگاهی به تبلیغات، به دنیایی از ایده‌های نوآورانه و راهکارهای خلاقانه خوش آمدید.
Image

What we do

تبلیغات، هنری است که افکار را تبدیل به واقعیت می‌کند. ما آماده‌ایم همراهیتان کنیم تا ایده‌هایتان در دنیای واقعی برجسته شوند.

Image
ایده پردازی و طراحی گرافیک

ایده پردازی و طراحی گرافیک

طراحی گرافیک عنوانی است برای یک سری فعالیت در زمینه طراحی، ترکیب و ادغام حروف، تصویر سازی و عکس، و چاپ آن به منظور اطلاع رسانی استفاده می‌شود. حدود این حوزه از گرافیک را به طور دقیق نمی‌توان مشخص نمود، چرا که بسیار وسیع و گسترده است.

عکاسی صنعتی تبلیغاتی

عکاسی صنعتی تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی نقش بسزایی در فرآیند تبلیغات و کمپین‌های تبلیغاتی ایفا مینماید که در این خصوص استدیو خانه عکس و طرح با کاردی متخصص و امکانات سخت افزای و نرم افرای منحصر بفرد خدمات ارزشمندی را در این خصوص به مشتریان خود عرضه می‌نماید.

طراحی و اجرای وبسایت‌

طراحی و اجرای وبسایت‌

طراحی وب سایت های مدرن و مطابق با آخرین استانداردها، اولین قدم در راه رسیدن به این اهداف و پیمودن مسیر پر پیچ و خم گذار از تجارت سنتی به تجارت نوین جهانی می‌باشد. با استدیو خانه عکس و طرح اولین قدم خود را محکم و با ثبات برخواهید داشت.

خدمات مشاوره

خدمات مشاوره

مشاوره تبلیغاتی به برندها این امکان را می‌دهد تا با انتخاب راه‌های بهینه برای تبلیغات، از اتلاف منابع جلوگیری کنند و به بهبود شناخته شدن برند رسیده و افزایش سهم بازار را تجربه کنند. در این خصوص متخصصان مجموعه مشاوره رایگان اولیه را در دستور کار خود دارند.

استدیو خانه عکس و طرح - PDS™