• آرشیو قالب و تصاویر آماده گرافیکی رایگان

Services

خدماتـــ استدیو

با گوشه نگاهی به تبلیغات، به دنیایی از ایده‌های نوآورانه و راهکارهای خلاقانه خوش آمدید.
Image

What we do

تبلیغات، هنری است که افکار را تبدیل به واقعیت می‌کند. ما آماده‌ایم همراهیتان کنیم تا ایده‌هایتان در دنیای واقعی برجسته شوند.

Image

ایده پردازی و طراحی گرافیک

طراحی گرافیک عنوانی است برای یک سری فعالیت در زمینه طراحی، ترکیب و ادغام حروف، تصویر سازی و عکس، و چاپ آن به منظور اطلاع رسانی استفاده می‌شود. حدود این حوزه از گرافیک را به طور دقیق نمی‌توان مشخص نمود، چرا که بسیار وسیع و گسترده است.

عکاسی صنعتی تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی نقش بسزایی در فرآیند تبلیغات، طراحی‌ها و کمپین‌های تبلیغاتی ایفا مینماید که در این خصوص استدیو خانه عکس و طرح با کاردی متخصص و امکاناتی سخت افزای و نرم افرای منحصر بفرد خدمات ارزشمندی را در این خصوص به مشتریان خود عرضه می‌نماید.

طراحی و اجرای وبسایت‌

طراحی وب سایت های مدرن و مطابق با آخرین استانداردها، اولین قدم در راه رسیدن به این اهداف و پیمودن مسیر پر پیچ و خم گذار از تجارت سنتی به تجارت نوین جهانی می‌باشد. با استدیو خانه عکس و طرح اولین قدم خود را محکم و با ثبات برخواهید داشت.

خدمات مشاوره

مشاوره تبلیغاتی به برندها این امکان را می‌دهد تا با انتخاب راه‌های بهینه برای تبلیغات، از اتلاف منابع جلوگیری کنند و به بهبود شناخته شدن برند رسیده و افزایش سهم بازار را تجربه کنند. در این خصوص متخصصان مجموعه مشاوره رایگان اولیه را در دستور کار خود دارند.

Image

خدمات استدیو طراحی

خدمات استدیو عکاسی

خدمات طراحی وبسایت

ویدئوهای تبلیغاتی

استدیو خانه عکس و طرح

استدیو خانه عکس و طرح کانونی است تبلیغاتی که در پرتو روح همدلی و همیاری افتخار دارد به مدد دانش و تجربه سالیان نیروهای متخصص خود در زمینه ارتقاء صنعت تبلیغات گام برمیدارد.

راه‌های ارتباطی

استدیو خانه عکس و طرح | PHOTO & DESIGN STUDIO