طراحی گرافیک

طراحی گرافیک | ایده‌پردازی

طراحی گرافیک عنوانی است برای یک سری فعالیت در زمینه طراحی، ترکیب و ادغام حروف، تصویر سازی و عکس، و چاپ آن به منظور اطلاع رسانی استفاده می‌شود.
حدود این حوزه از گرافیک را به طور دقیق نمی‌توان مشخص نمود، چرا که بسیار وسیع و گسترده است. این شاخه از هنر به آسانی هنرهای دیگر را به یاری می‌طلبد و پس از کار بر روی شان، آن ها را در شکل گرافیکی ارائه می‌نماید.
امروزه طراح گرافیک علاوه بر صفحه آرایی و کتاب آرایی، طراحی نشانه ها و حروف، تصویر سازی، طراحی برای انتشارات و مطبوعات، تبلیغات تجاری، اعلانات دیواری و پوستر و طراحی برای بسته بندی کالا، طراحی اوراق اداری و ... که همگی از زمینه های اصلی فعالیت در این عرصه محسوب می‌شوند که با ورود به عالم سینما و تلویزیون در عنوان بندی (تیتراژ) فیلم ها و برنامه های تلویزیونی، نقاشی متحرک (انیمیشن) و ساخت انواع کپشن نیز کاربرد یافته و همین تحول و تنوع باعث گشته تا این محدوده ی بسیار وسیع در آن، نیازمند تعریفی جدید و جدیدتر گردد.
ابعاد و جنبه های نوینی که همه روزه در تغییر و گسترش هستند، هر لحظه جامعیت تعریف قبلی را از بین می‌برند.با این همه می‌توان گفت که ارکان اساسی این هنر، یعنی: نقش، خط و تکثیر همچنان پابرجاست و همین سه رکن اصلی هستند که گرافیک را به طور کلی از سایر هنرها متمایز می‌کنند.

ارتباط بصری در وسیع ترین معنی دارای تاریخی بلند و طولانی است. زمانی که بشر اولیه برای تغذیه خود شکار می‌کرد و گلی را پای جانوری مفتوش می‌ساخت. از نزدیک به یک اثر گرافیکی نگاه می‌کرد. او با چشم ذهن، خود حیوان را می‌دید. بنابراین گرافیک از دیرباز تا کنون با زندگی بشر پیوندی نزدیک داشته و حضور آن قابل تشخیص است.
اشاره ای کوتاه تنها به نام برخی از زمینه ها و عرصه هایی که هنر گرافیکی و به خصوص طراحی گرافیک تممی‌و یا بخشی از آن را تشکیل می‌دهد، به خوبی می‌تواند بیانگر این مطلب باشد که هنرمند طراح امروز به واسطه زبان گرافیک با دیگران و محیط اطرافش گفتگو می‌کند. یک نوع ارتباط و همکاری همگانی برقرار می‌سازد، اطلاع رسانی می‌نماید، تجارت می‌کند، هشدار می‌دهد. هویت خود را به ثبت می‌رساند، آموزش می‌دهد، روایت می‌کند، منادی افکار گوناگون در جامعه می‌گردد و بالاخره اینکه محیط و اطراف و اشیاء پیرامون خود را جذاب تر و زیباتر می‌سازد.
تیم هنری استدیو خانه عکس و طرح نیز متشکل از افرادی با تجربه و کارمد است که تکیه بر دانش فنی و تخصص خود در این شاخه هنری برای ارائه هرچه بهتر این صنعت می‌کوشند.

طراحی وب سایت

ایده‌پردازی | طراحی و اجرای وب سایت‌

طراحی وب سایت های مدرن و مطابق با آخرین استانداردها، اولین قدم در راه رسیدن به این اهداف و پیمودن مسیر پر پیچ و خم گذار از تجارت سنتی به تجارت نوین جهانی می‌باشد. با استدیو خانه عکس و طرح اولین قدم خود را محکم و با ثبات برخواهید داشت.
شروع راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق، مستلزم بررسی دقیقی از نیازها و خدماتی است که وب سایت می‌بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت و همچنین بکارگیری روش‌ها نوین در جهت برطرف نمودن این نیازها توسط سایت و پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی وب سایت موفق، محبوب، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وارد خواهد نمود.
پس از مرحله فوق وارد مرحله دوم اجرای پروژه طراحی سایت خواهیم شد. در این مرحله بر اساس مستندات بدست آمده از مرحله پیشین، ساختار اصلی و نقشه سایت طراحی خواهد شد. با بدست آمدن لیستی از منوها، زیر منو ها و ماهیت و عملکرد هریک از منو و زیرمنوهای سایت در واقع نقشه عمرانی طراحی سایت بدست خواهد آمد.
حال با دراختیار داشتن نقشه سایت و ماهیت و مشخص شدن عملکرد هر یک از بخش های مختلف و همچنین به دست آوردن نیازهای مخاطبین وب سایت در مراحل اول و دوم، اکنون زمان آن رسیده که نقشه گرافیکی و معماری سایت نیز در کنار نقشه عمرانی وب سایت آماده و طراحی گردد. این مرحله که درواقع فاز طراحی گرافیکی سایت نام دارد جزو اصلی ترین مراحل اجرای پروژه طراحی سایت است.
پس از اتمام عملیات اجرایی‌، ساخت و برنامه نویسی، وب سایت وارد مرحله آزمایش و تست عملکرد خواهد شد. در این مرحله کلیه بخش‌های وب سایت به دقت آزمایش شده و با شرایط و حالات مختلف مقداردهی اولیه استاتیک و ثانویه داینامیک خواهد شد. پس از بررسی و رفع اشکالات احتمالی، تست نکات امنیتی بر روی وب سایت انجام گردیده و فایروال محافظ امنیتی نیز بر روی پرتال نصب خواهد شد. در صورت انجام هاستینگ سایت بر روی سرورهای قدرتمند، علاوه بر فایروال نرم افزاری نصب شده بر روی هاست، یک فایروال نرم افزاری دیگر نیز به صورت مجزا بر روی سرور نصب خواهد شد که وظیفه حفاظت در سطح بالاتری از اطلاعات شما را برعهده خواهد گرفت.

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی | تبلیغاتی | هنری

عکاسی صنعتی شاخه‌ای از عکاسی است که هدف از آن به نمایش گذاشتن جزئییات دقیق، کامل و با کیفیت محصولات تولیدی است. در عکاسی صنعتی، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب زوایای صحیح و دقیق تلاش میکند تا حد امکان تصویری با کیفیت و زیبا از سوژه ثبت کند که در آن تممی‌خصوصیات ظاهری محصول به نمایش گذارده شود. عکاسی صنعتی نقش بسیار بسزایی در فرآیند طراحی کمپین تبلیغاتی ایفا مینماید که در این خصوص استدیو خانه عکس و طرح با کارد متخصص و امکاناتی منحصر بفرد خدماتی ارزشمند را به متقاضیان عرضه می‌نماید.
در استدیو خانه عکس و طرح شما می‌توانید همراه با تکنولوژی حرکت کرده و با استفاده از امکانات کم‌نظیر نورپردازی از قبیل تجهیزات عکاسی خاص، فلت‌لایت‌های بزرگ دیجیتالی، فیلتر‌های متفاوت، دکوپاژهای خاص و البته تجربه هنری و دانش فنی هنرمندان جوان و خلاق با بهره‌گیری از عکسهایی بی نقص، راه رسیدن به اهداف تجاری خود را کوتاهتر نمایید.

شاخه‌های اصلی فعالیت استدیو:
عکاسی صنعتی از محصولات جهت استفاده در کاتالوگ، بروشور، بیلبورد، وب سایت و ...
عکاسی هنری، تبلیغاتی و خلاقانه
عکاسی از خط تولید کارخانجات و فضاهای داخلی شرکتها، عکاسی محیطی و عکاسی پرسنل اداری و فنی
عکاسی خودرو
عکاسی پوشاک
عکاسی مدلینگ و تبلیغاتی
عکاسی مواد غذایی
عکاسی طلا و جواهرات
عکاسی ماکرو
عکاسی دکوراسیون داخلی
عکاسی معماری

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی توانایی شما، محصولات و خدماتتان را به بهترین روش و با کیفیت معرفی می‌نماید. کارشناسان تیم هنری استودیو خانه عکس با استفاده از بهترین تجهیزات و دانش فنی موظف به ارائه بهترین خدمات و همچنین ارائه مشاوره در این زمینه هستند و در در تممی‌مراحل از ایده پردازی تا اجرای نهایی پروژه در کنار شما خواهند بود.

شما میتوانید به محتوی صفحات وب سایت رای داده و نظر ارزشمند خود را ثبت نمایید.
خدمات و توانمنـدی‌های استدیو
Rated 4.85/5 - Based on 2194 Votes
Thank you for rating this article.